32 671 11 21 otelo@otelo.com.pl

Zamówiony towar dostarczamy do Państwa w dwa dni robocze


Zadzwoń do nas!
+48 32 671 11 21
+48 606 366 801
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
od 8.00 do godziny 16.00.
Adres firmy:
ul. Górnośląska 6
42-400 Zawiercie
Otelo Sp. z o.o.

Firma Otelo Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku już od 2002 roku. Tak długi okres zawdzięczamy wyjątkowemu podejściu do Klienta oraz wysokiej jakości naszych produktów.

Do każdego zapytania ofertowego, oraz do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Misją naszej firmy jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości wierteł w ciągu dwóch dni roboczych. Dzisiaj składacie Państwo u nas zamówienie, a pojutrze wiertła są już u Państwa!

Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować, to po prawej stronie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje! Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony i maile od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Zachęcamy do wspólnej współpracy!

Sosnowiec

Sosnowiec jest uroczym miastem leżącym na południu polskim i zamieszkałym przez blisko ćwierć miliona mieszkańców. Sama nazwa Sosnowiec, pochodzi od dawnych borów sosnowych które porastały ten obszar przed 1830 rokiem. Pierwsze wzmianki o tym mieście pochodzą już z 1123 roku i warto pamiętać że już wtedy obszar dzisiejszego Sosnowca był wykorzystywany do wytwarzania srebra i ołowiu. Więcej informacji o Sosnowcu znajdą Państwo w tym artykule.

Gdzie kupić wiertła w Sosnowcu

W związku z licznymi głosami które do nas docierały postanowiliśmy zacząć docierać do Klientów którzy są z okolic Sosnowca i chcą zakupić wysokiej jakości wiertła. Nasza firma istnieje na polskim rynku od 2002 roku, a nasi doświadczeni doradcy techniczni chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego produktu.