32 671 11 21 otelo@otelo.com.pl

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wierteł na terenie Sosnowca i okolic. W swojej ofercie posiadamy zarówno profesjonalne wiertła, ale także narzędzia które idealnie sprawdzą się w prostych pracach domowych czy remontowych.
Misją naszej firmy jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości wierteł, w maksymalnie krótkim czasie – zazwyczaj są to zaledwie dwa dni robocze. Wszystkie dostępne u nas narzędzia mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej, lub też mogą zadzwonić do nas Państwo bezpośrednio, a nasi doradcy techniczni chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego produktu.
Nasza firma działa na polskim rynku już od 2002 roku, więc od ponad 14 lat świadczymy wysokiej jakości usługi.

Wiertła sosnowiec

Sosnowiec jest pięknym, zadbanym miastem, dlatego jesteśmy szczęśliwi że możemy prowadzić działalność w tak uroczym miejscu. Jednak zanim to się stało, zauważyliśmy że na terenie sosnowca brakuje miejsca, w którym można byłoby kupić narzędzia. Oczywiście znajdują się tutaj zarówno duże sklepy, jak i małe sklepy z narzędziami, jednak wybór w nich jest zawsze ograniczony. Dlatego postanowiliśmy że hasło wiertła sosnowiec stanie się naszym mottem i wdrożymy platformę sprzedażową, która pozwoli Państwu na prosty i szybki zakup wysokiej jakości narzędzi i wierteł. Zachęcamy zatem do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, lub do kontaktu podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać odpowiedni produkt. Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony i maile od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00